ESO üyeleri ANKIROS 2018 e katıldı

ESO üyeleri ANKIROS 2018 e katıldı

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) üyelerini uluslararası fuarlarda tanıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25-27 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen ANKIROS 2018 – 14. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’na ESO stant ile katılım sağladı. 

 Avrasya’nın en büyük metalürji buluşması olan ve birlikte düzenlenen ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST Fuar üçlüsü, sektörün önde gelen ulusal ve global kuruluşlarından büyük destek almakta.  Katılımcı profilini sürekli genişleterek 2 yılda bir yapılan fuar, sektöründe bir iş platformu haline geldi. 

14. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’nda ESO Üyeleri’nin tanıtımı gerçekleştirildi. Fuar içerisinde ayrıca 10’dan fazla firma ile ihracat konusunda ikili iş görüşmeleri yapıldı. ESO standını ziyaret eden firma sahipleri, yöneticiler ve sektörün diğer temsilcileri Eskişehir Döküm Sanayisi hakkında bilgi alıp, iş birliği yapabilecekleri konular hakkında görüşme gerçekleştirdi.