Esçam Düğün Salonu

Esçam Düğün Salonu
esçan düğün salonu
Esçam Düğün Salonu
Esçam Düğün Salonu
Esçam Düğün Salonu
Esçam Düğün Salonu

Esçam düğün salonu Eskişehir'de butik düğün salonu olarak işletilen sıcak bir ortama sahip. Eskişehirli sanatçı Cenk Erdoğdu tarafından işletilen salon 500 kişilik oturma kapasitesine sahip.

Personeli güleryüzlü ve çözüm odaklı çalışıyorlar. Konukların eğlenceye doyarak ayrıldıkları mekanda otopark sorunu yok.

Dekorasyonu kendisine özgü ve rahatsız edici bir durum sözkonusu değil. Salon sadece müzik, yemek ve salon kiralama yapmıyor. İsteğe göre çok farklı hizmetler de sunuyor.

Mesela salonu tutma sebebinize göre özel dekorasyon isteyebiliyorsunuz. Masaları sizin istediğiniz tarzda süslüyorlar. İkramları siz belirliyorsunuz. İsterseniz misafirlerinizi salon görevlileri karşılıyor. Toplantınızın içeriğine bağlı olarak sinevizyon hizmeti de hazır bulunuyor

Ayrıca eğlenceli bir toplantı istiyorsanız sanatçılı veya sanatçısız müzik organizasyonunu salon yapıyor. Fotograf konusunda da ek hizmet alabiliyorsunuz.

En güzel hizmetlerden birisi salondan canlı yayın hizmeti verilebiliyor. Yakında salondaki organizasyonları kendi web sitelerinden de yayınlayacaklarını dile getiriyorlar.

Salon fiziki olarak düzayak denilebilecek bir girişe sahip. Engelli vatandaşlarda düşünülmüş bu noktada. Kapalı salon yanında bahçeye de sahip bir salon. Tavan yüksekliği ise yeterli ferahlıkta.

Salonun kırmızı çizgisi ise alkol servisi vermiyorlar ve havai fişek vs gibi patlayıcı madde kullanımına izin vermiyorlar..

Adres:Orhangazi Mah Ayşan Sk no:29 Kütahya yolu üzeri sazova parkı ilerisi(500m) - Eskişehir/ TÜRKİYE

Mekana ulaşım:

*Odunpazarından binilen  11 numaralı OTOBÜS'ten  shell petrolden sonraki durakta inilmelidir.

* Eski Hava Hastanesi arkasından binilen 11 numaralı DOLMUŞ shell petrolden sonraki durakta inilmelidir.

* Özel araçlarla gitmek isteyenler Kütahya yolu üzeri Sazova parkı köprüsü ilerisi geçtikten sonra shell petrolden 2 sokak sonra sağa dönüp, ardından sola dönüş 500 metre ileride tabelaları takip edebilirler.